775 167 079
News and announcements

Otevíráme ve čtvrtek 3. 12. 2020 od 7:00

02 December 2020

Opět otevíráme naše sportoviště od čtvrtka 3.12.2020. Rezervační systém je již aktivní a od 3.12. je možné si dělat opět rezervace.  Pokud by Vám snad propadl depozit nebo končila platnost permanentky, dejte nám vědět a platnost Vám zcela určitě prodloužíme. Budeme se snažit dodržet všechny nařízení vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví a věříme, že i povinnost nosit roušky při sportu bude v co nejdřívějším čase zrušena, nicméně zatím se uvedená věc nepovedla projednat. V prostorech BB Areny jsou instalovány zásobníky s dezinfekcí, šatny a sprchy jsou odvětrávány a pravidelně dezinfikovány. Pohyb po areálu je možný jen v roušce. další informace na našem webu

Rodinná šatna

31 August 2020

V BB areně Vám od 1.9. 2020 nabízíme soukromou rodinnou šatnu.
Pokud máte rádi soukromí a nechce se Vám využít našich společných šaten a sprch, tak tato šatna je určena právě pro Vás. V šatně najdete pohodlné posezení, dostatek odkládacích ploch, samostatné WC a sprchu.
Při vstupu Vám recepční v ceně dá ručník a také Vám dá na výběr z našich nápojů (voda neperlivá, jemně perlivá, Pepsi, Pepsi Max, případně Orangina nebo Magnesia GO).
další informace na Rodinná šatna

Chybné zobrazení ceny

25 August 2020

Bohužel jsme objevili nedostatek, který se projevuje chybně zobrazovanou cenou u rezevací, které přechází přes cenová pásma. Cena se zobrazuje jako cena dřívějšího pásma, ale v případě placení je již účtována správně. Omlouvám se za komplikace a na nápravě se pracuje a bude, co nejdříve odstraněna.