775 167 079
News and announcements

Rodinná šatna

31 August 2020

V BB areně Vám od 1.9. 2020 nabízíme soukromou rodinnou šatnu. Pokud máte rádi soukromí a nechce se Vám využít našich společných šaten a sprch, tak tato šatna je určena právě pro Vás. V šatně najdete pohodlné posezení, dostatek odkládacích ploch, samostatné WC a sprchu. Při vstupu Vám recepční v ceně dá ručník a také Vám dá na výběr z našich nápojů (voda neperlivá, jemně perlivá, Pepsi, Pepsi Max, případně Orangina nebo Magnesia GO).
další informace na Rodinná šatna

Od září začíná další sezóna Hurá Ligy

27 August 2020

V září začíná další sezóna HuráLigy (@HuráLiga.cz) ������. I u nás si můžete odehrát svoje ligové zápasy. Tuto sezónu je pro vás kromě ligy pro mírně pokročilé a pokročilé připravená i kategorie pro úplné ZAČÁTEČNÍKY, takže si zahraje každý. Více informací a registrace ➡️ www.huraliga.cz 

Chybné zobrazení ceny

25 August 2020

Bohužel jsme objevili nedostatek, který se projevuje chybně zobrazovanou cenou u rezevací, které přechází přes cenová pásma. Cena se zobrazuje jako cena dřívějšího pásma, ale v případě placení je již účtována správně. Omlouvám se za komplikace a na nápravě se pracuje a bude, co nejdříve odstraněna.